"Jesteśmy w czołówce zawodów, którym Polacy ufają najbardziej"

Z URZĘDU

Autor: NIA/rynekaptek.pl   26-09-2017, 13:04

"Jesteśmy w czołówce zawodów, którym Polacy ufają najbardziej" Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Obchody Dnia Aptekarza są już w naszym środowisku tradycją, która pozwala głębiej pochylić się nad naszym zawodem, nad wyzwaniami, które przed nami stoją - mówi Elżbieta Piotrowska - Rutkowska, prezes NRA.

Życzenia z okazji obchodów Dnia Aptekarza, przekazuje farmaceutom prezes NRA:

"Każdego roku 26 dzień września to ważny i wyjątkowy czas dla nas wszystkich. Wspomnienie Kosmy i Damiana – święto pracowników służby zdrowia, ale przede wszystkim – święto aptekarzy i farmaceutów.

Obchody tego dnia są już w naszym środowisku tradycją, która pozwala głębiej pochylić się nad naszym zawodem, nad wyzwaniami, które przed nami stoją oraz zastanowić się nad potrzebami i oczekiwaniami, które powinny być zaspokojone.

W tym ważnym dniu gratuluję całemu środowisku aptekarskiemu wytrwałości i zaangażowania. Dziękuję za codzienną, fachową i rzetelną pracę. To właśnie dzięki tej ciężkiej pracy i profesjonalizmowi jesteśmy w czołówce zawodów, którym Polacy ufają najbardziej.

Życzę Państwu, aby ten etos nadal trwał. Aby zasady etyki zawodowej i troska o pacjenta, jego dobro i zdrowie były zawsze priorytetem w podejmowaniu codziennych decyzji. Aby praca, która niesie ze sobą wielką odpowiedzialność, przynosiła wszystkim Państwu pełnię zadowolenia i satysfakcji".

Link do nagrania: http://www.nia.org.pl/

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH