Łódź: konferencja poświęcona zmianom w Pf

Z URZĘDU

Autor: OIA w Łodzi/rynekaptek.pl   06-06-2017, 14:37

 Łódź: konferencja poświęcona zmianom w Pf Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi zaprasza na ogólnopolską konferencję dla farmaceutów, która odbędzie się 21 czerwca 2017 roku.

Konferencja pt. „Kierownik apteki - farmaceuta i menedżer. Szanse i zagrożenia w świetle nowelizacji ustawy - Prawo farmaceutyczne” odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Jak podaje Izba, celem konferencji jest przekazanie i przedyskutowanie najważniejszych zmian w ustawie Prawo farmaceutyczne oraz nakreślenie możliwych sposobów optymalizacji działania apteki w świetle zmian prawnych.

Izba zaprasza do udziału w konferencji obecnych i przyszłych właścicieli, kierowników aptek, farmaceutów, studentów, absolwentów studiów podyplomowych „Zarządzanie apteką”.

Podczas konferencji wystąpią:

• Marek Tomków, wiceprezes NIA, który poprowadzi wykład pt. „Nowelizacja ustawy Prawo farmaceutyczne – nowe wyzwanie dla farmaceutów”;

• Karol Korszuń, członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie, który wyjaśni jakie są dopuszczalne formy prowadzenia działalności gospodarczej w świetle nowelizacji ustawy „Prawo farmaceutyczne”;

• Rafał Trojanowski z Credit Agricole Bank Polska SA, który powie jak wykorzystać produkty bankowe do rozwoju własnej firmy – apteki.

Udział w konferencji jest płatny.

Więcej: http://oia.lodz.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH