MZ wprowadza zmiany organizacyjne

Z URZĘDU

Autor: Dziennik MZ/rynekaptek.pl   11-10-2017, 15:41

MZ wprowadza zmiany organizacyjne Zarządzenie ws. ustalenia regulaminu organizacyjnego Ministerstwa Zdrowia

Minister Zdrowia wydał zmienione zarządzenie określające nowy porządek organizacyjny w Ministerstwie Zdrowia. W resorcie powstanie miedzy innymi Biuro Finansowo-Gospodarcze.

Zmiana wprowadza do zarządzenia zmienioną nazwę z jednego z departamentów - Departament Spraw Obronnych, Zarządzania Kryzysowego, Ratownictwa Medycznego i Ochrony Informacji Niejawnych, będzie funkcjonował jaki Departament Ratownictwa Medycznego i Obronności.

W resorcie zdrowia powstanie też nowe Biuro Finansowo-Gospodarcze, które będzie się zajmowało koordynacją i monitorowaniem spraw związanych z zapewnieniem prawidłowej organizacji i funkcjonowania Ministerstwa, a także prowadzeniem spraw dotyczących sprawowania przez Dyrektora Generalnego bezpośredniego nadzoru nad komórkami organizacyjnymi w zakresie prawidłowego wykonywania zadań.

Biuro będzie również koordynowało działania pracowników Ministerstwa wobec czynności podejmowanych przez podmioty wykonujące czynności z zakresu działalności lobbingowej w rozumieniu przepisów o działalności lobbingowej w procesie stanowienia prawa.

Więcej: http://dziennikmz.mz.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH