NFZ: projekt dotyczący nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   21-07-2017, 14:24

NFZ: projekt dotyczący nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej NFZ opublikował projekt zarządzenia dot. warunków i realizacji umów w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej

Do opiniowania został skierowany projekt zarządzenia prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej – podaje Fundusz.

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia przedstawia, w celu wyrażenia opinii przez właściwe w sprawie podmioty, określone w art. 146 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz § 2 ust. 3 i 4 załącznika do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 września 2015 roku w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej projekt zarządzenia Prezesa NFZ w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Niniejsze zarządzenie jest konsekwencją zmiany rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, która wejdzie w życia z dniem 1 października br.

Opinie w sprawie treści przedmiotowego projektu zarządzenia można przesyłać w terminie do dnia 4 sierpnia 2017 r. do godz. 12:00.

Więcej: http://nfz.gov.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH