NFZ: ten szpital zorganizuje przetarg na leki w HCV

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   03-07-2017, 12:24

NFZ: ten szpital zorganizuje przetarg na leki w HCV Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

NFZ wydał komunikat ws. świadczeniodawcy, któremu udzielane jest upoważnienie do przeprowadzenia wspólnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zakup leków do realizacji programu lekowego „Leczenie wirusowego zapalenia wątroby typu C terapią bezinterferonową”.

Na podstawie § 8a ust. 2 pkt 3 oraz ust. 6 zarządzenia Nr/66/2016/DGL Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 30 czerwca 2016 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe) prezes Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że świadczeniodawcą, który w roku 2016 zrealizował świadczenia o najwyższej wartości w zakresie leków stosowanych w ramach programu lekowego „Leczenie wirusowego zapalenia wątroby typu C terapią bezinterferonową” jest Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie.

Prezes NFZ wskazuje więc Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie jako świadczeniodawcę, któremu na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych udzielane jest upoważnienie do przeprowadzenia wspólnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zakup leków do realizacji programu lekowego „Leczenie wirusowego zapalenia wątroby typu C terapią bezinterferonową".

Więcej: http://nfz.gov.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH