NFZ w sprawie numerów PWZ kierowników aptek

Z URZĘDU

Autor: KOIA/rynekaptek.pl   09-08-2017, 09:45

NFZ w sprawie numerów PWZ kierowników aptek Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Kielecka Okręgowa Izba Aptekarska udostępnia komunikat ws. konieczności aneksowania umów w związku ze zmianą numerów prawa wykonywania zawodu farmaceuty pełniącego funkcję kierownika aptek.

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ w Kielcach informuje o konieczności sporządzenia aneksów do umów na wydawanie refundowanego leku, środka spożywczego specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobu medycznego na receptę w związku ze zmianą NPWZ farmaceuty będącego kierownikiem apteki.

Ze względu na powyższe obliguje się kierowników aptek do pilnego złożenia do świętokrzyskiego oddziału NFZ wymienionych na stronie Izby dokumentów.

Ponadto NFZ podaje, że wszyscy farmaceuci, którzy posiadają "stare" książeczki Prawa Wykonywania Zawodu, a tym samym "stary" numer muszą dokonać aktualizacji tego numeru.

Osoby, które posiadają dokument PWZ ze starym numerem proszone są o dostarczanie PWZ do biura Izby w celu dokonania adnotacji o nadaniu nowego numeru.

Po aktualizacji PWZ i wypełnieniu pozostałych dokumentów będzie można złożyć komplet dokumentów do świętokrzyskiego OW NFZ.

Wnioski o aneks do umowy na zmianę numeru Prawa Wykonywania Zawodu Kierownika apteki należy składać w Świętokrzyskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w terminie do dnia 30 września 2017 roku.

Więcej: http://koia.kielce.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH