NFZ ws. postępowań konkursowych na programy lekowe

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   21-07-2017, 08:05

NFZ ws. postępowań konkursowych na programy lekowe Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Departament Gospodarki Lekami NFZ wydał komunikat w sprawie prawidłowego brzmienia pytań ankietowych do postępowań konkursowych na programy lekowe.

Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że w ankietach opublikowanych do postępowań konkursowych, zgodnie z zapisami wprowadzonymi przez Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 27 czerwca 2017 r. zmieniającymi rozporządzenie w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, nie został zaktualizowany zapis dla kryterium personel, dla programów onkologicznych i nieonkologicznych.

Zawarty w ankietach zapis: ”Równoważnik co najmniej 4 etatów – lekarz specjalista w dziedzinie medycyny określonej w tabeli nr 3 realizujący program lekowy w oddziale szpitalnym lub w poradni przyszpitalnej” powinien brzmieć:

„Równoważnik co najmniej 4 etatów – lekarz specjalista w dziedzinie medycyny określonej w tabeli nr 3, zgłoszony do realizacji programu lekowego w oddziale szpitalnym lub w poradni przyszpitalnej”.

Fundusz informujemy też, że ankiety zostaną zaktualizowane po opublikowaniu nowej wersji szablonów postępowań konkursowych.

Więcej: http://nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH