NIA zaprasza farmaceutów na kurs. Temat: kwalifikowanie do szczepień

Z URZĘDU

Autor: NIA/Rynek Aptek   15-04-2021, 12:04

NIA zaprasza farmaceutów na kurs. Temat: kwalifikowanie do szczepień Naczelna Izba Aptekarska otworzyła nabory na kurs dot. kwalifikowania do szczepień. Fot. ArtsyBee/Pixabay

Ruszył nabór na kurs ws. przeprowadzania badania kwalifikacyjnego w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania szczepienia ochronnego przeciw  COVID-19.

Kurs dedykowany jest wyłącznie farmaceutom, którzy nie uczestniczyli, ani nie planują uczestnictwa w szkoleniu z wykonywania szczepień przeciw COVID-19.

Ukończenie szkolenia będzie uprawniało wyłącznie do przeprowadzania badania kwalifikacyjnego w celu wykluczenia przeciwwskazań do wykonania szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19. Nie będzie uprawniało - jak podkreśla Naczelna Izba Aptekarska - do wykonywania szczepienia.

Szkolenie będzie miało charakter wyłącznie teoretyczny i będzie dostępne na platformie e-learningowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Jest też niezależne od szkoleń dla osób przeprowadzających szczepienia ochronne przeciw COVID-19.

Więcej: nia.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH