Nowy dyrektor NIZP-PZH

Z URZĘDU

Autor: pzh.gov.pl/ rynekaptek.pl   27-09-2017, 09:24

Nowy dyrektor NIZP-PZH Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Dr Grzegorz Juszczyk został nowym dyrektorem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny. Zastąpił na stanowisku dotychczasowego dyrektora NIZP-PZH, prof. Mirosława Wysockiego.

"Misją dyrektora Grzegorza Juszczyka jest jeszcze silniejsze zintegrowanie środowiska zdrowia publicznego w Polsce - specjalistów i instytucji wspierających zdrowie Polaków" - informuje w komunikacie NIZP-PZH.

Dr Grzegorz Juszczyk jest adiunktem w Zakładzie Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz absolwentem studiów na kierunku zdrowie publiczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu w Maastricht w Holandii. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu zarządzania strategicznego i operacyjnego preMBA prowadzone przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Jego główne zainteresowania badawcze to stan zdrowia osób aktywnych zawodowo oraz działania profilaktyczne umożliwiające wydłużenie okresu zdolności do pracy.

Przez 14 lat zdobywał doświadczenie w prowadzeniu projektów prozdrowotnych dla pracowników współpracując z największymi firmami niepublicznej opieki medycznej oraz bezpośrednio z pracodawcami. W latach 2013-2016 był przedstawicielem polskich pracodawców w Komitecie Doradczym ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa w Miejscu Pracy Komisji Europejskiej.

Więcej: www.pzh.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH