POIA: deklaracja pozwoli oszacować zapotrzebowanie na szkolenie

Z URZĘDU

Autor: POIA/ rynekaptek.pl   14-01-2021, 09:32

POIA: deklaracja pozwoli oszacować zapotrzebowanie na szkolenie Wykonywanie szczepień przez farmaceutów uzależnione będzie od ukończenia kursu przygotowawczego do szczepień (fot. Pixabay)

Podkarpacka Okręgowa Izba Aptekarska też zbiera informacje o farmaceutach chętnych do odbycia przeszkolenia i nabycia uprawnień do szczepień przeciwko COVID-19. To wstępna deklaracja, która nie ma charakteru wiążącego.

Procedowane zmiany w prawie zakładają możliwość rozszerzenia uprawnień do wykonywania szczepień przeciwko COVID-19 dla kolejnych grup zawodowych, w tym farmaceutów.

Wykonywanie szczepień przez farmaceutów uzależnione będzie od ukończenia kursu przygotowawczego do szczepień.

Aby móc oszacować zapotrzebowanie na kurs, potrzebna jest informacja o licznie farmaceutów zainteresowanych możliwością wykonywania szczepień.

Izba prosi o wypełnienie wstępnej deklaracji uczestnictwa w kursie. Deklaracja nie ma charakteru wiążącego, służy jedynie oszacowaniu zapotrzebowania na szkolenie.

- Po uruchomieniu programu szkoleń prześlemy informację o możliwości wzięcia udziału w kursie na adres email podany w ankiecie - informuje POIA.

Ankieta: https://docs.google.com/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH