Pomorsko-Kujawska OIA zachęca do uczestnictwa w proteście

Z URZĘDU

Autor: Pomorsko-Kujawska OIA/rynekaptek.pl   26-10-2017, 13:46

Pomorsko-Kujawska OIA zachęca do uczestnictwa w proteście Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Farmaceuci szpitalni mają nadzieję, że wzrost nakładów na ochronę zdrowia spowoduje poprawę kondycji farmacji szpitalnej, co dalej przełoży się na jakość świadczonych usług farmaceutycznych - piszą reprezentanci Sekcji Aptek Szpitalnych.

Pomorsko- Kujawska Okręgowa Izba Aptekarska przypomina o pikiecie zawodów medycznych, która odbędzie się w niedzielę 29 października 2017 r. o godzinie 14.00 na Starym Rynku w Bydgoszczy.

Wspólnie manifestować będą przedstawiciele ośmiu zawodów medycznych. Oprócz lekarzy będą to m.in. pielęgniarki, fizjoterapeuci, ratownicy medyczni i farmaceuci szpitalni.

"Farmaceuci szpitalni mają nadzieję, że wzrost nakładów na ochronę zdrowia spowoduje poprawę kondycji farmacji szpitalnej, co dalej przełoży się na jakość świadczonych usług farmaceutycznych" - czytamy na stronie Izby.

Izba zaprasza wszystkich farmaceutów do udziału w pikiecie „w imię solidarności zawodowej i poparcia naszych postulatów.”

Środowisko medyczne domaga się przede wszystkim wzrostu nakładów na ochronę zdrowia do 6,8 proc. PKB w ciągu trzech lat.

Więcej: www.bydgoszcz.oia.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH