PTFarm ogłasza konkurs na prezentację pracy naukowej

Z URZĘDU

Autor: SIA/rynekaptek.pl   26-05-2017, 16:00

PTFarm ogłasza konkurs na prezentację pracy naukowej Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

PTFarm Oddział Katowice ogłasza konkurs dla członków oddziału na prezentację ustną pracy doświadczalnej lub teoretycznej w ramach sesji na XXIII Naukowym Zjeździe Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego „FARMACJA W POLSCE perspektywy nauki i zawodu”.

XXIII Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego „FARMACJA W POLSCE perspektywy nauki i zawodu” odbędzie się w dniach 19-22 września 2017 r. w Krakowie.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do dnia 8 czerwca 2017 roku do godziny 00:00 na adres email: katowice@ptfarm.pl.

O wynikach zakwalifikowania się do konkursu, autorzy korespondencyjni zostaną powiadomieni mailowo. Konkurs prezentacji odbędzie się 12 czerwca 2017 r. o godz. 16.00, miejsce zostanie podane w mailu.

Autorzy zwycięskich prezentacji w zależności od zajętego miejsca (I, II, III) otrzymają pełną lub częściową refundację opłaty zjazdowej dla członków PTFarm.

Prezes Oddziału PTFarm dr Kazimiera Klementys, przypomina również, że zgodnie ze statutem PTFarm § 13, kandydatem na członka zwyczajnego może zostać student Wydziału Farmaceutycznego szkoły wyższej, który posiada obywatelstwo polskie i który zaliczył co najmniej dwa lata studiów.

Zgodnie z § 14, kandydat na członka zwyczajnego posiada wszystkie prawa członka zwyczajnego z wyjątkiem czynnego i biernego prawa wyborczego oraz noszenia odznaki Towarzystwa.

Więcej: http://katowice.oia.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH