PTFarm ogłasza konkurs na prezentację pracy naukowej

Z URZĘDU

Autor: SIA/rynekaptek.pl   26-05-2017, 16:00

PTFarm ogłasza konkurs na prezentację pracy naukowej Autorzy zwycięskich prezentacji otrzymają pełną lub częściową refundację opłaty zjazdowej dla członków PTFarm

PTFarm Oddział Katowice ogłasza konkurs dla członków oddziału na prezentację ustną pracy doświadczalnej lub teoretycznej w ramach sesji na XXIII Naukowym Zjeździe Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego „FARMACJA W POLSCE perspektywy nauki i zawodu”.

XXIII Naukowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego „FARMACJA W POLSCE perspektywy nauki i zawodu” odbędzie się w dniach 19-22 września 2017 r. w Krakowie.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do dnia 8 czerwca 2017 roku do godziny 00:00 na adres email: katowice@ptfarm.pl.

O wynikach zakwalifikowania się do konkursu, autorzy korespondencyjni zostaną powiadomieni mailowo. Konkurs prezentacji odbędzie się 12 czerwca 2017 r. o godz. 16.00, miejsce zostanie podane w mailu.

Autorzy zwycięskich prezentacji w zależności od zajętego miejsca (I, II, III) otrzymają pełną lub częściową refundację opłaty zjazdowej dla członków PTFarm.

Prezes Oddziału PTFarm dr Kazimiera Klementys, przypomina również, że zgodnie ze statutem PTFarm § 13, kandydatem na członka zwyczajnego może zostać student Wydziału Farmaceutycznego szkoły wyższej, który posiada obywatelstwo polskie i który zaliczył co najmniej dwa lata studiów.

Zgodnie z § 14, kandydat na członka zwyczajnego posiada wszystkie prawa członka zwyczajnego z wyjątkiem czynnego i biernego prawa wyborczego oraz noszenia odznaki Towarzystwa.

Więcej: http://katowice.oia.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH