RPO: poszukiwani kandydaci do komisji ws. orzekania o zdarzeniach medycznych

Z URZĘDU

Autor: rpo.gov.pl/ rynekaptek.pl   29-05-2017, 12:55

RPO: poszukiwani kandydaci do komisji ws. orzekania o zdarzeniach medycznych Ogłoszenie RPO ws. kandydatów do komisji orzekania o zdarzeniach medycznych

Rzecznik Praw Pacjenta, w związku z upływem w dniu 31 grudnia 2017 roku I kadencji wojewódzkich komisji do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych ogłasza nabór na kandydatów na członków tychże komisji na lata 2018-2023.

Kandydaci muszą legitymować się posiadaniem co najmniej wyższego wykształcenia i tytułu magistra w dziedzinie nauk prawnych i zatrudnienie przez okres co najmniej 5 lat na stanowiskach związanych ze stosowaniem lub tworzeniem prawa albo posiadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk prawnych lub wyższego wykształcenia i tytułu magistra lub równorzędnego w dziedzinie nauk medycznych i wykonywanie zawodu medycznego przez okres co najmniej 5 lat albo posiadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk medycznych.

W składanych dokumentach należy jednoznacznie wskazać, której wojewódzkiej komisji do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych (w jakim województwie) oferta dotyczy.

Termin składania dokumentów do biura RPO mija 5 czerwca 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH