Szkolenia online na nowej platformie edukacyjnej

Z URZĘDU

Autor: OIA Białystok/rynekaptek.pl   17-03-2017, 13:41

Szkolenia online na nowej platformie edukacyjnej Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

OIA w Białymstoku we współpracy z firmą Pfizer zaprasza do skorzystania z możliwości szkoleń internetowych na nowej platformie edukacyjnej Akademii Dobrego Farmaceuty - www.dobryfarmaceuta.pl.

Jak podkreśla Izba, założeniem programu jest umożliwienie wszystkim farmaceutom dostępu do wysokiej merytorycznie jakości szkoleń. 

Portal umożliwia zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji zawodowych oraz zdobywanie punktów edukacyjnych przyznawanych przez OIA w Białymstoku.

OIA w Białymstoku zapytała farmaceutów o potrzeby szkoleniowe. Okazało się, że ze względu na
ograniczony czas oraz wysokie koszty, wykłady i konferencje online umożliwiają dostęp do podnoszenia swoich kwalifikacji.

 „Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zwiększy możliwości farmaceutów na zdobywanie wymaganych kwalifikacji i przyczyni się do wzrostu konkurencyjności prowadzonej przez nich apteki, a także realizacji ustawowo nałożonego obowiązku szkolenia ciągłego”- czytamy na stronie Izby.

„Akademia Dobrego Farmaceuty” to cykl szkoleń zbudowany w oparciu o tematy uznane przez farmaceutów za najciekawsze i najbardziej aktualne. Tematy opracowywane są przez ekspertów w danej dziedzinie.

Więcej: http://oiab.com.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH