Uchwała w sprawie sprawozdań finansowych NFZ

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   10-07-2017, 16:00

Uchwała w sprawie sprawozdań finansowych NFZ Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

NFZ opublikował znowelizowaną uchwałę w sprawie powierzenia czynności związanych z udzieleniem zamówienia publicznego na badanie sprawozdania finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia za 2017 roku.

Do uchwały Nr 13/2017/III Rady Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 22 czerwca 2017 r. w sprawie powierzenia czynności związanych z udzieleniem zamówienia publicznego na badanie sprawozdania finansowego Funduszu za 2017 r. wprowadza się następujące zmiany:

- tytuł uchwały otrzymuje brzmienie: „w sprawie powierzenia czynności związanych z udzieleniem zamówienia publicznego na badanie sprawozdań finansowych Narodowego Funduszu Zdrowia za 2017 r. i 2018 r.”;

- §1 uchwały otrzymuje brzmienie: „Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na badanie sprawozdań finansowych Narodowego Funduszu Zdrowia za 2017 r. i 2018 r. (to jest: jednostkowych rocznych sprawozdań finansowych oddziałów wojewódzkich i Centrali NFZ oraz rocznych łącznych sprawozdań finansowych NFZ), przeprowadzone zostanie w trybie przetargu nieograniczonego.”

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Więcej: http://nfz.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH