URPL: w tych przypadkach będzie prowadzona e-korespondencja

Z URZĘDU

Autor: URPL/ rynekaptek.pl   11-09-2020, 13:44

URPL: w tych przypadkach będzie prowadzona e-korespondencja URPL: podmioty odpowiedzialne będą otrzymywały zawiadomienia i pisma w sprawie wyłącznie w postaci dokumentu elektronicznego (fot. archiwum)

Zmianie ulega sposób wysyłania korespondencji do podmiotów odpowiedzialnych w postępowaniach dotyczących zmian porejestracyjnych w procedurach europejskich (MRP/DCP), dla których państwem referencyjnym jest Polska (RMS-PL) - informuje prezes URPL.

Obecnie zawiadomienia kończące postępowania oraz pisma wydawane w toku postępowania są wysyłane do podmiotu odpowiedzialnego w postaci elektronicznej (kopia) oraz dodatkowo w postaci papierowej (oryginał).

W celu ujednolicenia sposobu wysyłania korespondencji oraz usprawnienia obiegu dokumentacji prezes Urzędu informuje, że podmioty odpowiedzialne będą otrzymywały zawiadomienia i pisma w sprawie wyłącznie w postaci dokumentu elektronicznego (oryginał).

Powyższe zmiany dotyczą postępowań, których termin zakończenia przypadał będzie po dniu publikacji niniejszej informacji, czyli 10 września br.

Więcej: www.urpl.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH