V Konferencja naukowo – szkoleniowa „Warsztaty z Receptury”

Z URZĘDU

Autor: DOZ/ rynekaptek.pl   31-10-2017, 11:21

V Konferencja naukowo – szkoleniowa „Warsztaty z Receptury” Szkolenia przeprowadzili naukowcy z ośrodków akademickich w Łodzi i Wrocławiu

28 października 2017 r. w Łodzi odbyła się piąta edycja konferencji naukowo – szkoleniowej „Warsztaty z Receptury”. To jedyne takie wydarzenie w Polsce adresowane do farmaceutów - informuje organizator.

Organizatorem konferencji „Warsztaty z Receptury” była spółka DOZ S.A., zarządzająca DOZ Aptekami dbam o zdrowie oraz firma Fagron, globalny lider na rynku surowców do receptury. Patronat naukowy nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział w Łodzi.

W Konferencji wzięło udział ponad 70 farmaceutów z DOZ Aptek dbam o zdrowie z całej Polski. W ramach Konferencji przeprowadzono dwa punktowane szkolenia dla farmaceutów.

Szkolenia przeprowadzili naukowcy z ośrodków akademickich w Łodzi i Wrocławiu.

Zebrani wysłuchali także wykładu mgr farm. Małgorzaty Wagner, Współzałożycielki punktu konsultacyjnego leczenia medyczną marihuaną w Koninie i Członkini Koalicji Medycznej Marihuany. Pani magister Wagner przedstawiła możliwości stosowania medycznej marihuany w terapii przy zastosowaniu leku recepturowego.

DOZ S.A. jest największym pracodawcą dla farmaceutów w Polsce. DOZ Apteki dbam o zdrowie są miejscem pracy dla ponad 2,6 tys. farmaceutów. Konferencja „Warsztaty z Receptury” były kolejnym projektem szkoleniowym organizowanym przez DOZ S.A. z myślą o podnoszeniu kwalifikacji farmaceutów DOZ Aptek dbam o zdrowie. W planach są kolejne szkolenia i warsztaty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH