Wnioski o przedłużenie okresu edukacyjnego do końca grudnia 2020

Z URZĘDU

Autor: koia.kielce.pl/ rynekaptek.pl   15-12-2020, 13:05

Wnioski o przedłużenie okresu edukacyjnego do końca grudnia 2020 Zaliczenie okresu edukacyjnego odbywa się na podstawie wpisów w Karcie ciągłego szkolenia i przedłożonych do wglądu dokumentów potwierdzających uzyskanie punktów edukacyjnych (fot. Pixabay)

W 2020 roku zakończy się 5-letni okres edukacyjny dla farmaceutów, którzy odebrali Prawo Wykonywania Zawodu Farmaceuty w 2005, 2010 i 2015 roku. Obowiązek zaliczenia okresu edukacyjnego mają również osoby, które uzyskały zgodę na jego przedłużenie do końca 2020.

Zaliczenie okresu edukacyjnego odbywa się na podstawie wpisów w Karcie ciągłego szkolenia i przedłożonych do wglądu dokumentów potwierdzających uzyskanie punktów edukacyjnych - przypomina kielecka OIA.

Kartę szkolenia można odebrać w biurze Izby. W karcie nie wypełniamy rubryki 6 (data i podpis), która jest przeznaczona dla osoby weryfikującej przedłożone certyfikaty.

- Ze względu na panującą pandemię zalecamy aby Karty szkolenia wraz z certyfikatami  przesyłać pocztą (z załączeniem certyfikatów) - dodaje Izba.

Wszystkim osobom, które nie zdołały zebrać odpowiedniej liczby punktów edukacyjnych, a kończą kolejny okres edukacyjny, przypomina się, że wniosek o jego przedłużenie (maksymalnie o 24 miesiące) należy składać do prezesa Izby. Wniosek można złożyć osobiście, przesłać pocztą lub mailem do 31 grudnia 2020r.

Więcej: http://www.koia.kielce.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH