Wydział Gospodarki Lekami Kujawsko–Pomorskiego OW NFZ zmienia siedzibę

Z URZĘDU

Autor: Pomorsko-Kujawska OIA/rynekaptek.pl   15-11-2017, 12:49

Wydział Gospodarki Lekami Kujawsko–Pomorskiego OW NFZ zmienia siedzibę Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Pomorsko-Kujawska OIA informuje, że w związku ze zmianą siedziby K-P OW NFZ w Bydgoszczy, od dnia 4 grudnia 2017 roku Wydział Gospodarki Lekami Kujawsko–Pomorskiego OW NFZ będzie znajdował się w nowej lokalizacji.

Od tego dnia Wydział Gospodarki Lekami Kujawsko–Pomorskiego OW NFZ mieścić się będzie w Bydgoszczy przy ul. Łomżyńskiej 33.

Od tej daty zmianie ulegnie adres korespondencyjny, na który należy wysyłać zestawienia zbiorcze i wszystkie inne dokumenty, w tym związane z zawieraniem i aneksowaniem umów na wydawanie leków.

Adres, na który należy przesyłać dokumenty to:  ul. Łomżyńska 33, 85-859- Bydgoszcz

Izba zwraca uwagę, że jednocześnie zmianie ulegnie sposób przekazywania zestawień dla osób, które chciałyby osobiście dostarczyć zestawienie zbiorcze.

W dniu 1 grudnia 2017 roku zestawienia zbiorcze można składać przy ulicy Słowackiego 3 (tak, jak dotychczas ) wyłącznie do godz. 14.00.

Od dnia 4 grudnia 2017 zestawiania zbiorcze można składać wyłącznie na stanowisku nr 5 Kancelaria na Sali Głównej przy ul. Łomżyńskiej 33.-obowiązuje biletomat-należy pobrać bilet do stanowiska nr. 5.

Więcej: http://www.bydgoszcz.oia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH