Ankieta nt. zainteresowania odbyciem kursu szkoleniowego

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: OIA Katowice/ rynekaptek.pl   11-01-2021, 10:10

Ankieta nt. zainteresowania odbyciem kursu szkoleniowego Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Śląska Izba Aptekarska przygotowała ankietę, która pozwoli przeanalizować teoretyczną potrzebę przygotowania odpowiedniej bazy szkoleniowej dot. szczepień ochronnych pacjentów przez farmaceutów.

W związku z dużą ilością zapytań płynących od farmaceutów, członków naszej Izby oraz prowadzonymi pracami legislacyjnymi dotyczącymi zmiany ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, w której to projektowany jest zapis nadający farmaceutom jako grupie zawodowej, nową kompetencję polegającą na możliwości przeprowadzania szczepień ochronnych, Śląska Izba Aptekarska analizuje potencjalną możliwość wprowadzenia zapisów ww. ustawy w życie.

Zwraca się z prośbą o odniesienie się do procedowanego zamysłu oraz wyrażenie ewentualnego zainteresowania odbyciem kursu szkoleniowego organizowanego przez wyznaczone akredytowane jednostki szkolące (prawdopodobnie będzie to Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego) w omawianej tematyce: przeprowadzania przez farmaceutów szczepień profilaktycznych.

Ankieta: https://www.katowice.oia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH