Biznes w Korei za pomocą programu unijnego Gateway

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/rynekaptek.pl   21-04-2011, 13:19

Biznes w Korei za pomocą programu unijnego Gateway Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Trwa rekrutacja na kolejne misje handlowe dla polskich firm z sektora medycznego zainteresowanych rozwojem działalności na rynku południowokoreańskim.

Wydarzenia organizowane są w ramach programu EU Gateway będącego inicjatywą Komisji Europejskiej, który koordynuje firma doradcza Deloitte. Wybrane podmioty będą mogły zaprezentować swoją ofertę firmom koreańskim zainteresowanym współpracą z Europą.

W misji handlowej mogą wziąć udział firmy, których kapitał całkowicie lub w większości pochodzi z krajów UE. Dodatkowo konieczne jest doświadczenie we współpracy biznesowej z zagranicznymi podmiotami oraz wykazanie się potencjałem wystarczającym do ewentualnego wejścia na rynek japoński lub koreański.

W ostatniej w tym roku misji organizowanej do Korei w ramach 3 cyklu programu EU Gateway mogą wziąć udział podmioty dostarczające urządzenia oraz technologie związane z leczeniem i rehabilitacją, produkujące sprzęt medyczny wykorzystywany w trakcie diagnostyki i leczenia chorób oraz oferujące rozwiązania do prowadzenia opieki medycznej na odległość.

Termin składania aplikacji upływa 6 maja.
Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH