Co ma wspólnego wotum nieufności z AdA? Poseł wyjaśnia

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: lowiczanin.info/ rynekaptek.pl   12-04-2017, 11:46

Co ma wspólnego wotum nieufności z AdA? Poseł wyjaśnia Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Głosowanie nad wotum nieufności dla rządu, to była taka zaaranżowana bitwa między PiS a PO, która miała służyć przykryciu uchwalania bardzo złych ustaw, czyli "apteki dla aptekarza" - tak można odczytać opinię posła Tomasza Rzymkowskiego z Kukiz'15.

Poseł spotkał się 10 kwietnia z mieszkańcami Łowicza. Było to pierwsze po wyborach spotkanie pochodzącego z Kutna parlamentarzysty z mieszkańcami tego miasta - informuje portal lowiczanin.info.

Na początku spotkania poseł wyraził swoje zdanie na temat debaty nad wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło, które odbyło się 7 kwietnia w Sejmie, poprzedzając blok głosowań zaplanowanych na ten dzień. W tym także ustawy "apteka dla aptekarza".

– Pewnie Państwo przeżywali ostatnie posiedzenie Sejmu głównie pod kątem wotum nieufności, tymczasem takie aranżowane bitwy między PiS a PO służą często przykryciu uchwalania bardzo złych ustaw, czego przykład mieliśmy na ostatnim posiedzeniu Sejmu – mówił poseł i zaraz dalej wyjaśniał, że miał na myśli lobbingowy - według niego - projekt sieci farmaceutycznych zwany potocznie "Apteką dla aptekarza".

Więcej: http://lowiczanin.info

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH