DTW Logistics będzie składował leki weterynaryjne

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: portalspozywczy.pl/rynekaptek.pl   20-07-2017, 12:22

DTW Logistics będzie składował leki weterynaryjne Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

DTW Logistics oraz Vet Planet rozszerzyli współpracę o obsługę farmaceutyków - leków weterynaryjnych i antybiotyków wymagających temperatury kontrolowanej - informuje Portal Spożywczy.

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył współpracę z Vet Planet, producentem leków i akcesoriów weterynaryjnych.

W tym celu DTW Logistics wyodrębnił powierzchnię 100 metrów kwadratowych w swoim magazynie w Kopytowie (zamieniając ją w odrębne pomieszczenie) i dostosował do rygorystycznych wymogów, tak aby spełniała wysokie standardy i wymogi prawa farmaceutycznego pozwalające na składowanie leków.

Powierzchnia ta wyposażona jest w urządzenia umożliwiające utrzymanie kontrolowanej temperatury w przedziale od 2 do 8 stopni Celsjusza. Zainstalowane tam przyrządy pozwalają na prowadzenie zapisu temperatury oraz wysyłanie elektronicznych powiadomień o wynikach pomiaru w czasie rzeczywistym. Leki składowane są w specjalnych szafach chłodniczych, a ich kompletacja również odbywa się na wyodrębnionej powierzchni.

Vet Planet jest producentem leków, karm i suplementów diety dla zwierząt. Działa na rynku polskim od 2008 roku. Współpraca z DTW Logistics rozpoczęła się w roku 2015 i obejmowała początkowo usługi logistyki kontraktowej produktów niewymagających temperatury kontrolowanej.

Więcej: http://www.portalspozywczy.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH