Farmaceuci z tych powiatów wybrali swoich przedstawicieli

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: starostwo.jaroslaw.pl/rynekaptek.pl   30-11-2017, 12:06

Farmaceuci z tych powiatów wybrali swoich przedstawicieli Farmaceuci z powiatów jarosławskiego i przeworskiego wybrali swoich przedstawicieli (Fot. Archiwum)

Aptekarze z powiatów jarosławskiego i przeworskiego wybrali swoich przedstawicieli, którzy będą reprezentować ich w kontaktach z samorządami oraz Podkarpacką Okręgową Radą Aptekarską.

27 listopada 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyło się spotkanie farmaceutów z terenu powiatu jarosławskiego i powiatu przeworskiego z przedstawicielami Podkarpackiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Rzeszowie.

Jak informuje portal starostwo.jaroslaw.pl, ostało ono zorganizowane w ramach partnerskiej współpracy mającej na celu podejmowanie wspólnych działań w kwestii wyłonienia aptekarzy powiatowych.

Podczas spotkania Lucyna Paulo, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, stwierdziła, że „dzięki profesjonalizmowi oraz zorientowaniu przede wszystkim na potrzeby pacjenta, farmaceuci znajdują się w czołówce zawodów, które Polacy obdarzają największym zaufaniem.”

Farmaceuci w głosowaniu jawnym na swojego przedstawiciela w powiecie jarosławskim wybrali mgr farmacji Małgorzatę Wawrzyszko, która od 5 lat pełni funkcję kierownika Apteki Rodzinnej w Radymnie. Od 8 lat natomiast angażuje się w społeczną działalność w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Aptekarskiej.

W kolei w powiecie przeworskim przedstawicielem aptekarzy został mgr farmacji Tadeusz Biernat, pełniący funkcje kierownicze w jednostkach zakładów opieki zdrowotnej. Od 1977 roku zatrudniony w aptece w Iwierzycach, a od roku 1984 r. pracuje nieprzerwanie w aptece w Sieniawie.

Więcej: http://www.starostwo.jaroslaw.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH