Fundusz Grantowy Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet - wyniki pierwszej edycji konkursu

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/rynekaptek.pl   16-12-2010, 07:59

Fundusz Grantowy Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet - wyniki pierwszej edycji konkursu Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Ponad 90 samorządów, organizacji pozarządowych i instytucji zajmujących się zdrowiem złożyło wnioski do Funduszu Grantowego Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet.

W pierwszej edycji konkursu można było ubiegać się o maksymalne dofinansowanie w wysokości 35 tysięcy złotych. Ostatecznie Rada Programowa Fundacji wyróżniła pięć projektów, przyznając na ich realizację kwoty od 15 do 25 tysięcy złotych. Łączna wartość dotacji wyniosła 100 tysięcy złotych.

Wśród dofinansowanych inicjatyw znalazły się takie, które skupiają się między innymi na budowaniu świadomości zdrowotnej kobiet w zakresie profilaktyki nowotworowej, a także na promocji zdrowego i aktywnego stylu życia.

– Autorzy wyróżnionych projektów chcą, aby kobiety były nie tylko adresatkami komunikatów zdrowotnych, ale by stały się jednocześnie liderkami, kreującymi prozdrowotną postawę społeczności lokalnych – podkreśla Małgorzata Stelmach z Fundacji MSD dla Zdrowia Kobiet. – Wybór nie był łatwy, ponieważ zgłoszonych zostało wiele bardzo ciekawych programów, poruszających ważne zagadnienia i odpowiadających na istotne potrzeby zdrowotne Polek.
Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH