III Konkurs Start-Up-Med – ruszyło internetowe głosowanie

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: PTWP   20-05-2021, 19:02

III Konkurs Start-Up-Med – ruszyło internetowe głosowanie Można już głosować w konkursie Start-up Med 2021 (fot. PTWP)

Trwa już internetowe głosowanie w ramach III Konkursu Start-Up-Med, który jest wydarzeniem towarzyszącym VI Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Katowice, 14-16 czerwca 2021 r.).

III Konkurs Start-Up-Med – ruszyło internetowe głosowanie!
Trwa już internetowe głosowanie w ramach III Konkursu Start-Up-Med, który jest wydarzeniem towarzyszącym VI Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC, Katowice, 14-16 czerwca 2021 r.).

ZAGŁOSUJ!

Głównym celem Konkursu – organizowanego przez Grupę PTWP, wydawcę magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl oraz rynekaptek.pl – jest wybór i wyróżnienie start-upów tworzących najbardziej kreatywne innowacje obejmujące szeroko rozumiane technologie medyczne, zarówno lekowe, jak i nielekowe.

Chcemy także wyróżnić podmioty opracowujące i wdrażające rozwiązania organizacyjne, usprawniające funkcjonowanie różnych obszarów systemu opieki zdrowotnej. 

Konkurs stwarza okazję do promowania najciekawszych innowacji i ich autorów, w tym możliwość zaprezentowania rozwiązań liderom sektora medycznego w Polsce podczas VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC).

50 projektów w konkursie

Do organizatorów Konkursu wpłynęło ok. 50 projektów (termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 10 maja 2021 r.). Zgłoszenia zostaną ocenione przez Jury Konkursu, przyznające punkty według kryteriów oceny zawartych w regulaminie Konkursu Start-Up-Med. W ten sposób wyłonionych zostanie 10 finalistów - po 5 w każdej z dwóch konkursowych kategorii:

• start-up
• ośrodek medyczny/naukowy

Finaliści zostaną zaproszeni do zaprezentowania się w trakcie VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Zwycięzcy w każdej z kategorii zostaną wyłonieni:

• w głosowaniu Jury
• w drodze plebiscytu internetowego (trwa do 31 maja 2021 r.) – jeden z projektów otrzyma nagrodę czytelników Rynku Zdrowia

Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom w obu kategoriach Konkursu i laureatom głosowania internetowego, odbędzie się 14 czerwca 2021 r. podczas Gali VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych: ponad 40 sesji, wykładów, prezentacji

Organizatorem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest Grupa PTWP, wydawca m.‌in. magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl.  Na agendę VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych składa się ponad 40 sesji, debat, wykładów i prezentacji.

14 i 15 czerwca 2021 r. obędzie się ponad 30 sesji w hybrydowej formule (zarówno stacjonarnie – z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego – jak i online)

16 czerwca zaplanowane zostały debaty, wykłady, wywiady oraz prezentacje realizowane wyłącznie online

Program Kongresu i rejestracja: https://www.hccongress.pl/pl/

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH