IX Kongres EEC za nami, ruszają przygotowania na kolejnego

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: wnp.pl/ rynekaptek.pl   06-06-2017, 10:06

IX Kongres EEC za nami, ruszają przygotowania na kolejnego Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach przyniosła rekord frekwencyjny oraz wysokie zadowolenie uczestników. Podczas Kongresu odbyło się także 5 sesji poświęconych różnym aspektom funkcjonowania sektora medycznego.

Korzyści dla miast i regionu 
Marcin Krupa, prezydent Katowic, wyraził opinię, że EEC wprowadził całkiem inną jakość myślenia o mieście i jego rozwoju.

- Gdyby nie EEC, to pewnie nie powstałoby Międzynarodowe Centrum Kongresowe, a Katowice nie zostałyby gospodarzem szczytu klimatycznego ONZ w 2018 r. oraz Światowej Konferencji Antydopingowej w 2019 r. Te imprezy wprowadzą Katowice do światowej superligi miast kongresowych. EEC to marka, którą należy pielęgnować - powiedział Krupa.

Dodał, że w 2016 r. wydarzenia kongresowe w stolicy woj. śląskiego zgromadziły ok. 760 tys. uczestników - o 180 tys. więcej niż rok wcześniej.

Korzyści dla biznesu
W opinii słuchaczy, Kongres pozwala przede wszystkim nawiązywać kontakty użyteczne w pracy i biznesie, a także daje szerszy ogląd trendów i zjawisk gospodarczych pomagający w podejmowaniu decyzji biznesowych. Z kolei paneliści podkreślają dodatkowo znaczenie Kongresu dla prestiżu i wizerunku zaangażowanych w to przedsięwzięcie osób i firm.

Uczestnicy docenili przestrzeń, w jakiej odbywa się Europejski Kongres Gospodarczy, uznając za istotny atut organizacyjny lokalizację imprezy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz w Spodku. Pozytywnie oceniono komunikację z uczestnikami (przed i w trakcie wydarzenia), system rezerwacji oraz standard sal konferencyjnych.

Europejski Kongres Gospodarczy i European Start-up Days 2017 za pośrednictwem telewizji, prasy, radia i portali internetowych relacjonowało ponad sześciuset sześćdziesięciu dziennikarzy reprezentujących 150 redakcji. W efekcie w polskich mediach powstało blisko 5856 publikacji dotyczących lub wzmiankujących obydwa wydarzenia.

Więcej: www.wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH