LOIA: jak zgłosić personel apteki do programu szczepień?

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LOIA/ rynekaptek.pl   16-12-2020, 14:21

LOIA: jak zgłosić personel apteki do programu szczepień? Jako personel aptek otrzymaliśmy możliwość zaszczepienia się p/Covid –19. Niestety czasu na decyzję i zgłoszenie nie mamy zbyt wiele - zauważa Izba (fot. Pixabay)

Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska podpowiada personelowi aptek, jak zgłosić się na szczepienie przeciwko COVID-19. Zgłoszenia należy wysyłać do odpowiednich szpitali węzłowych, a nie do biura Izby. Termin wysyłania zgłoszeń - 20 grudnia.

Jako personel aptek otrzymaliśmy możliwość zaszczepienia się p/Covid –19. Niestety czasu na decyzję i zgłoszenie nie mamy zbyt wiele - zauważa Izba.

Do 20 grudnia br. szpitale węzłowe będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w konkretnym szpitalu węzłowym.

 

Jak zgłosić personel medyczny i niemedyczny (wszystkie osoby pracujące w aptece) do programu szczepień? Izba podpowiada:

1) Znaleźć szpital węzłowy na liście przesłanej przez NFZ, w którym chcielibyście Państwo się zaszczepić.
2) Wypełnić tabelkę zawierającą dane personelu – szczególnie ważny jest PESEL (osobna rubryka dla personelu medycznego i niemedycznego).
3) Wypełnić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
4) Wypełnione dokumenty przesłać mailowo do wybranego szpitala (adres e-mail podany w tabelce).

Izba prosi o niewysyłanie zgłoszeń do biura Izby, tylko bezpośrednio do odpowiednich szpitali węzłowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH