Loteria szczepionkowa: jak grać, żeby wygrać?

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Rynek Zdrowia   24-06-2021, 15:40

Loteria szczepionkowa: jak grać, żeby wygrać? Osoby, które przeszła kompletną procedurę szczepień, zarejestrują się i podpiszą zgody - przystąpią do loterii Narodowego Programu Szczepień Fot. ShutterStock Data dodania: 20 grudnia 2022

Prezes zarządu Totalizatora Sportowego Olgierd Cieślik przedstawił szczegóły loterii Narodowego Programu Szczepień. Potrwa w okresie: 1 lipca do 30 września.

- Mamy 3 miesiące, w którym to czasie można przystąpić do loterii Narodowego Programu Szczepień - mówił szef Totalizatora Sportowego.

Podał, że loteria szczepionkowa swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę.

- Jej uczestnicy muszą być pełnoletni osoby, które przeszły również kompletną procedurę zaszczepienia - mówimy tu o osobach, które przyjmą 2 dawki lub jedną dawkę szczepionki w zależności od rodzaju szczepionki - podkreślił Olgierd Cieślik.

Osoby, które przeszła kompletną procedurę szczepień, zarejestrują się i podpiszą zgody - przystąpią do loterii Narodowego Programu Szczepień.

Zarejestrować się w loterii szczepionkowej można na dwa sposoby - przez Internetowe Konto Pacjenta oraz infolinię 989.

- Będziemy proszeni o potwierdzenie zgód i uzupełnienie swoich danych. Tutaj bardzo proszę przede wszystkim nie bać się, ale uzupełniać dane dotyczące numeru telefonu, gdyż poprzez telefon, czyli przez sms i połączenia telefoniczne będziemy się kontaktować z laureatami, czyli tymi którzy wygrają otrzymają nagrody w ramach całej loterii – wyjaśniał prezes Totalizatora Sportowego.

Podobna procedura będzie realizowana przez infolinię.

- W przypadku kontaktu przez infolinię będziemy proszeni o wyrażenie zgody na uczestnictwo, jak i na uzupełnienie danych potrzebnych do przeprowadzenia i uczestnictwa w narodowej loterii Narodowego Programu Szczepień - podkreślił.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH