Lublin: praca przy dokumentacji badań klinicznych

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: dziennikwschodni.pl/ rynekaptek.pl   27-07-2017, 11:27

Lublin: praca przy dokumentacji badań klinicznych Jest praca dla 10-15 osób przy archiwizacji badań klinicznych

Na jesieni brytyjska firma Phlexglobal, która zajmuje się przetwarzaniem, gromadzeniem i archiwizowaniem dokumentacji do badań klinicznych na potrzeby firm farmaceutycznych, będzie szukać kolejnych pracowników do swojego biura w Lublinie.

Jakie są wymagania? Przede wszystkim bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Nie musi to być język medyczny, bo firma zapewnia nowym pracownikom szkolenia - informuje "Dziennik Wschodni".

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, spółka oferuje na początek 3 tys. zł brutto. Po okresie próbnym będzie ono wyższe, odpowiednio do kwalifikacji i rozwoju konkretnej osoby.

W lubelskim oddziale pracują obecnie 54 osoby. Pierwsze 18 zatrudniono w maju ubiegłego roku. Do końca tego roku firma chce zatrudnić kolejne 10-15 osób. Na przełomie 2017/2018 w lubelskim oddziale ma pracować ok. 80 stałych pracowników.

W planach jest także utworzenie oddziału eksperckiego, który będzie się zajmował bardziej zaawansowanymi zagadnieniami związanymi z dokumentacją do badań klinicznych.

Więcej: http://www.dziennikwschodni.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH