Neuca: spory zostaną rozstrzygnięte na drodze sądowej

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/ rynekaptek.pl   28-06-2017, 12:41

Neuca: spory zostaną rozstrzygnięte na drodze sądowej Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W ostatnim czasie, do różnych instytucji oraz mediów trafiły informacje dotyczące działań spółki Neuca. Autor tych informacji zarzuca spółce oraz osobom z nią związanych szereg nieprawidłowości i łamania prawa. Neuca wyjaśnia.

"Staram się bezskutecznie dotrzeć do Państwa wskazując szereg nieprawidłowości może i nawet przestępstw, których wg mnie dopuściła się Grupa Neuca przez ostatnie 6 lat" - pisze autor wiadomości, Rafał Sobczyk, wymieniając m.in.: akceptację procederu eksportu i łańcucha odwróconego, wyłudzanie rabatu od producentów, działanie na szkodę inwestorów".

W związku z tym spółka wydała oświadczenie:

"Grupa NEUCA jest w ostatnim czasie przedmiotem zorganizowanych działań o charakterze przestępczym podejmowanych przez Państwa Barbarę i Rafała Sobczyk.

Grupa NEUCA złożyła do Prokuratury zawiadomienia o popełnieniu ww. przestępstw i zamierza złożyć kolejne. Pierwsze postępowania z wniosku Grupy NEUCA przeciwko Państwu Sobczyk są w toku.
Państwo Sobczyk, przesyłając nieprawdziwe informacje, naruszają dobra osobiste NEUCA i osób z nią współpracujących. Prosimy o traktowanie wypowiedzi Państwa Sobczyk w przesyłanej korespondencji, jako wypowiedzi osób osobiście zaangażowanych w prowadzone postępowania i kreujących swój wizerunek pod potrzeby procesu sądowego.

Biorąc pod uwagę toczące się postępowania Zarząd NEUCA nie może komentować działań podejmowanych przez Państwo Sobczyk. Zgodnie z prawem wszystkie spory zostaną rozstrzygnięte na drodze sądowej".

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH