NFZ: projekt dot. warunków i realizacji umów w zakresie POZ

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   12-06-2017, 16:00

NFZ: projekt dot. warunków i realizacji umów w zakresie POZ Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

NFZ wydał komunikat w sprawie przekazania do opiniowania projektu zarządzenia prezesa Funduszu zmieniającego zarządzenie ws. określenia warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie podstawowej opiece zdrowotnej.

Centrala NFZ  przedstawia celem opiniowania, zgodnie z art. 146 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz § 2 ust. 3 i 4 załącznika do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 15 września 2015 r. w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, projekt zarządzenia Prezesa Funduszu w sprawie określenia warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Opinie w sprawie przedmiotowego projektu należy przekazywać w terminie do dnia 25 czerwca 2017 roku, na adres e-mail: sekretariat.dsoz@nfz.gov.pl.

Zmiany zaproponowane niniejszym projektem stanowią uzupełnienie, podlegających opiniowaniu do 13 czerwca 2017 r., zmian określonych projektem zarządzenia z dnia 30 maja 2017 r. Nadesłane uwagi będą rozpatrywane łącznie.

Więcej: http://nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH