NIA: celem tej publikacji jest wywołanie szumu medialnego

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJ/ rynekaptek.pl   06-11-2018, 10:22

NIA: celem tej publikacji jest wywołanie szumu medialnego Jakość tej publikacji jest prawdopodobnie wprost proporcjonalna do jakości samego preparatu, dlatego udzielenie merytorycznego komentarza w tej sytuacji jest niezwykle trudne - odpowiada NIA (fot. archiwum)

"Polskie apteki nie znają litości. Jak pazerni aptekarze ukrywali najlepiej sprzedający się produkt na prostatę!" - takiej treści slogan zawarty jest w reklamach kolorowych czasopism. Ukazuje się już od kilku miesięcy.

- Jakość tej publikacji jest prawdopodobnie wprost proporcjonalna do jakości samego preparatu, dlatego udzielenie merytorycznego komentarza w tej sytuacji jest niezwykle trudne. Nie zamierzamy podejmować szerokiej dyskusji na ten temat, choć na tym z pewnością zależałoby producentowi. W naszej ocenie każda próba propagowania, czy też gloryfikowania tego typu materiałów jest de facto przysługą dla samego reklamodawcy. Farmaceuci nie dadzą się nabrać na tę sztuczkę, tak samo jak nie powinni się na nią nabrać czytelnicy - dodaje.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH