Nowy członek w zarządzie Mabionu

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Mabion/ rynekaptek.pl   21-09-2020, 14:22

Nowy członek w zarządzie Mabionu Określony w uchwale Rady Nadzorczej okres oddelegowania Adama Pietruszkiewicz do zarządu trwa od 17 września 2020 r. do 17 grudnia 2020 r. (fot. Pixabay)

Adam Pietruszkiewicz został członkiem zarządu Mabion S.A. odpowiedzialnym za realizację nowych strategicznych projektów spółki - poinformowała firma w komunikacie.

Adam Pietruszkiewicz od dnia 15 czerwca 2020 pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej Mabion S.A. Posiada doświadczenie w branży private equity, gdzie koncentrował się na transakcjach fuzji
 i przejęć. Posiada także szerokie kontakty w środowisku biznesowym zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jest partnerem w Twiti Investments. W 1998 roku uzyskał tytuł Bachelor of Arts in Business Administration na Uniwersytecie Bostońskim, gdzie skoncentrował się na zarządzaniu międzynarodowym i stosunkach międzynarodowych.

Określony w uchwale Rady Nadzorczej okres oddelegowania Adama Pietruszkiewicz do zarządu trwa od 17 września 2020 r. do 17 grudnia 2020 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH