Nowy członek zarządu Selvity

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Selvita/ rynekaptek.pl   30-11-2017, 11:46

Nowy członek zarządu Selvity Edyta Jaworska pracuje w Selvicie od 2012 roku (fot. Selvita)

Od 1 grudnia br. do Zarządu Selvita S.A. dołączy Edyta Jaworska, która od 2012 r. odpowiada w spółce za obszary związane z rozwojem biznesu. Jako członek zarządu będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój oferty usługowej Grupy, w szczególności w obszarze zintegrowanych projektów badawczo-rozwojowych.

Edyta Jaworska pracuje w Selvicie od 2012 roku. Pracę rozpoczęła na stanowisku Business Development Manager. W 2014 r. objęła stanowisko Business Development Director przejmując zarządzanie zespołem sprzedażowym i będąc odpowiedzialną za część rynków Europy Zachodniej, Japonię oraz Izrael.

Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Handel Zagraniczny (Magister) oraz Stockholm University/Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Master of Business Administration). Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw prowadzone w ramach Krakowskiej Szkoły Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Przed dołączeniem do zespołu Selvity zdobywała doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w spółkach z branży ochrony zdrowia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH