#Odszczep się: antyszczepionkowcy atakują plakatami

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Nasze Miasto Kielce   19-05-2021, 07:44

#Odszczep się: antyszczepionkowcy atakują plakatami Przeciwnicy szczepień rozpoczęli akcję informując o niebezpieczeństwie szczepień na covid-19 Fot. ShutterStock Data dodania: 20 grudnia 2022

Plakaty z hasłem #ODSZCZEP SIĘ i treściami zniechęcającymi do szczepień, w tym, że szczepienia przeciwko covid-19 są niebezpieczne, pojawiły się w kilku miastach Polski.

Za akcję odpowiada Polska Akcja Banerowa.

Na bannerach rozwieszanych w różnych miastach, są m.in. takie napisy:

"Zawsze wybór, nigdy przymus"

"Odszczep się. Mamy do czynienia z preparatem terapii genowej - dr Zbigniew Hałat – epidemiolog".

"Wolność zaczyna się tam, gdzie kończy się strach"

Organizacja prowadzi też zbiórkę pieniędzy na kolejne akcje.

"Opinie światowej sławy lekarzy i naukowców"

Co organizatorzy piszą o sobie?

"Polska Akcja Banerowa staje się po raz kolejny inicjatorem kampanii informacyjnej dotyczącej Narodowego Programu Szczepień. Pragniemy przedstawić Państwu opinie światowej sławy lekarzy i naukowców, których na co dzień nie zobaczymy w programach telewizyjnych.

Za ich odmienne poglądy próbuje się ich uciszyć, naruszając jednocześnie podstawowe prawo człowieka jakim jest wolność słowa. Lekarze i naukowcy zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa, związane ze szczepieniami przeciw COVID-19. Apelują w tej sprawie do prezydenta i rządu o wolną debatę i obronę Polski przed interesami koncernów farmaceutycznych.

Polska Akcja Banerowa nie może i nie pozostanie obojętna na los milionów Polaków. Dziś pojawiają się pierwsze w Polsce billboardy z naszym projektem graficznym, informujące o zagrożeniach związanych ze szczepieniem przeciw COVID-19. Projekty graficzne zawierają wyłącznie cytaty naukowców i lekarzy, którzy przestrzegają przed tymi szczepieniami.

"Nie zgadzamy się na monopol medialny"

Polska Akcja Banerowa na swoim profilu facebookowym przedstawia wyłącznie opinie bądź badania niezależnych naukowców i lekarzy. Nie zgadzamy się na monopol medialny. Dziś przyłączamy się do apelu niezależnych ekspertów.

Zapewniamy, że będziemy ich wspierać w działaniach zmierzających do przeprowadzenia wolnej debaty, dotyczącej szczepień przeciw COVID-19 . Chcemy zachęcić Państwa do włączenia się wraz z nami w kampanię informacyjną, która będzie przeprowadzana na terenie kraju".

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH