Polfarmex poszukuje nowych pracowników

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: http://polfarmex.pl/ rynekaptek.pl   15-09-2020, 09:23

Polfarmex poszukuje nowych pracowników Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Polfarmex S.A., producent leków z Kutna, ze względu na plany rozwoju firmy poszukuje nowych pracowników.

W strukturze firmy pracuje dziś ponad 700 osób. Poszukiwani są nowi pracownicy zarówno w obszarze produkcyjnym, jak i w laboratoryjnym (Kontrola Jakości, Laboratorium Analityczne). Na zainteresowanych czeka około 20 ofert atrakcyjnej i dającej perspektywy rozwoju zawodowego pracy.

- Rekrutacja ma i musi mieć charakter płynny. Niezwykle ważne jest tu planowanie wyprzedzające, to znaczy takie, które poprzez wcześniejsze rozpoczęcie procesu naboru zapewni pełną obsadę stanowisk, które będą pojawiać się w przyszłości w związku z rozszerzeniem naszej aktywności biznesowej - mówi Monika Dąbrowska, dyrektor Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Polfarmex.

W spółce Polfarmex we wrześniu pracę na różnych stanowiskach i w różnych obszarach firmy rozpocznie kilkanaście nowych osób. Proces rekrutacji trwa. Na kolejnych zainteresowanych czekają jeszcze wolne etaty.

W zakładach w Kutnie planowany jest dalszy rozwój linii produktów wziewnych w zakresie wytwarzania proszkowych inhalatorów wielodawkowych. Działania badawczo-rozwojowe firmy obejmują także prace nad lekami biotechnologicznymi.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH