Polska Grupa Farmaceutyczna: 30 lat pracy dla polskich aptekarzy

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: PGF   08-06-2021, 11:02

Polska Grupa Farmaceutyczna: 30 lat pracy dla polskich aptekarzy Zaproszenie na konferencję Hello Future 2 Fot. ShutterStock Data dodania: 20 grudnia 2022

Rozpoczynając nowy etap działania PGF zaprasza farmaceutów na wyjątkowe spotkanie – Konferencję „Hello Future 2”, która odbędzie się 23 czerwca 2021 roku na wirtualnej platformie 3D.

Niespełna pół roku temu Polska Grupa Farmaceutyczna obchodziła jubileusz 30-lecia pracy dla polskich aptekarzy.  Był to czas skłaniający do refleksji i podsumowań.

W tym czasie  przeprowadzono też szereg istotnych zmian w organizacji. O efektach większości z nich aptekarze przekonają się już w nadchodzących tygodniach.

Rozpoczynając ten nowy etap chcemy zaprosić farmaceutów na wyjątkowe spotkanie – Konferencję „Hello Future 2”, która odbędzie się 23 czerwca 2021 roku na wirtualnej platformie 3D.

 - To wydarzenie, podczas którego chcemy wspólnie z Państwem spojrzeć w przyszłość branży farmaceutycznej, a w szczególności zastanowić się nad perspektywami rozwoju polskich aptek i wzmocnienia ich roli w systemie ochrony zdrowia Polaków - zapowiada Andrzej Niedbalski, prezes PGF S.A. 

- Wyciągamy wnioski, analizujemy trendy, przybliżamy przykłady zza granicy, dyskutujemy nad potencjałem rozwoju aptecznej dystrybucji leków w Polsce. Rozmawiamy o problemach, identyfikujemy potrzeby oraz wspólnie z przedstawicielami świata farmacji szukamy konkretnych rozwiązań – dodaje.

Diagnozę polskiego rynku aptecznego przed i w trakcie pandemii oraz prognozę na okres po pandemii przedstawi Marcin Gawroński, Associate Director Supplier Relations w IQVIA.

Następnie odbędzie się panel dyskusyjny "Jaka przyszłość czeka farmaceutów? Nowe trendy i wyzwania" z udziałem mgr farm. Elżbiety Rutkowskiej-Piotrowskiej, Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej, dr n. farm Łukasza Izbickiego, Prezesa Zarządu Grupy Wydawniczej farmacja.net oraz Pawła Jakubika, Dyrektora ds. Transformacji Cyfrowej w Chmurze w Microsoft. Moderatorem dyskusji będzie  redaktor naczelna Luiza Jakubiak z portalu rynekaptek.pl.

Przedstawione zostaną również kierunki rozwoju innowacyjnych serwisów Polskiej Grupy Farmaceutycznej dla aptek. 

Polska Grupa Farmaceutyczna, jako inicjator i organizator wydarzenia, konsekwentnie dąży do tego, aby konferencja #HelloFuture na stałe zagościła w kalendarzach przedstawicieli branży. Naszym celem jest stworzenie  forum wymiany wiedzy i dyskusji  dotyczącej przyszłości naszej branży – wyzwań, które przed nami oraz potencjału rozwoju.

Druga edycja Hello Future, jak przystało na konferencję poświęconą przyszłości, odbędzie się w przestrzeni futurystycznej. Jest to pierwsza w Polsce konferencja dedykowana branży farmaceutycznej realizowana na platformie 3D! Podczas wydarzenia odbędą się wirtualne targi farmaceutyczne, a całość zwieńczy wieczór atrakcji estradowych.

Będziemy zaszczyceni, mogąc gościć Państwa podczas tegorocznej edycji Hello Future. Zapraszamy!

Rejestracja uczestnictwa na stronie www.hellofuture.pl

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH