Polska misja gospodarcza wybiera się do Chin - może skorzystać także branża farmaceutyczna i kosmetyczna

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: PARP/rynekaptek.pl   29-10-2009, 06:36

Polska misja gospodarcza wybiera się do Chin - może skorzystać także branża  farmaceutyczna  i kosmetyczna Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży farmaceutycznej i kosmetycznej do udziału w misji gospodarczej do Chin.

PARP organizuje imprezę we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Szanghaju, w ramach realizacji programu gospodarczego związanego z udziałem Polski w Wystawie EXPO 2010 w Szanghaju.

Misja odwiedzi Szanghaj, główny ośrodek gospodarczy południowych Chin, oraz Nankin i Zhengzhou, stolicę prowincji Henan. Wizyta w Chinach zostanie połączona ze zwiedzaniem targów Pharmchina. Targi te należą do największych imprez handlowych branży farmaceutycznej w Chinach. Odbywają się od ponad 30 lat.

Misja ma na celu promocję w Chinach polskich produktów farmaceutycznych i kosmetycznych, a także ułatwienie nawiązania kontaktów z branżowymi przedsiębiorcami chińskimi. Uczestnicy wezmą udział w spotkaniach matchmakingowych, w trakcie których będą mieli możliwość nawiązania współpracy z chińskimi partnerami.

Impreza odbędzie się w dniach 22-28 listopada 2009. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 listopada 2009 r.
Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH