Powstaje nowy projekt na rynku, łączący drogerię z apteką

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: wiadomoscikosmetyczne.pl/ rynekaptek.pl   22-11-2017, 11:40

Powstaje nowy projekt na rynku, łączący drogerię z apteką Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Drogerie Jasmin planują rozwinąć w 2018 roku nowy projekt. Na rynku pojawi się sieć placówek łączących drogerię z apteką lub drogerie przy aptekach pod nazwą Jasmin Pharm.

Sieć pilotażowo otworzyła już kilka tego typu obiektów na zlecenie właścicieli sieci aptek Twoja Apteka i Lafarma - informują wiadomscikosmetyczne.pl.

Powodem takiego działania były pojawiające się informacje o zmianach w asortymencie aptecznym - z aptek miały zniknąć kosmetyki lub przynajmniej zakres ich sprzedaży w aptekach miał być ograniczony. Sieć liczyła na zainteresowanie przedsiębiorców prowadzących apteki, którzy chcieliby otworzyć przy swoich placówkach drogerie.

- W Jasmin Pharm będzie miejsce przede wszystkim na dermokosmetyki i marki kierujące swoje produkty do kanału aptecznego - zapowiadają właściciele.

Pod szyldem drogerii występuje obecnie 269 placówek różnego formatu. Zarząd sieci dąży do ujednolicenia ich wyglądu i wyposażenia.

Jasmin to franczyzowa sieć drogeryjna. Jej organizatorem i głównym dostawcą jest PGD Polska - dystrybutor kosmetyków i chemii gospodarczej w Polsce.

Więcej: www.wiadomoscikosmetyczne.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH