QuintilesIMS zmienia nazwę na IQVIA

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: IQVIA/ rynekaptek.pl   07-11-2017, 09:29

QuintilesIMS zmienia nazwę na IQVIA Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Od 15 listopada 2017 roku akcje firmy będą notowane na giełdzie NYSE pod nową nazwą oraz będą oznaczone nowym symbolem “IQV”. Do tego momentu IQVIA będzie nadal notowana pod nazwą QuintilesIMS i oznaczona symbolem “Q” - informuje spółka.

W Polsce IQVIA jest obecna od ponad 25 lat. W warszawskim biurze zatrudnia obecnie przeszło tysiąc wysoko wykwalifikowanych pracowników, wśród nich ponad 200 specjalistów z zakresu badań klinicznych, blisko 200 konsultantów i analityków z obszaru ochrony zdrowia oraz ponad 300 architektów i developerów rozwiązań technologicznych.

Klientami i partnerami firmy są przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe polskiej farmacji, szpitale i uczelnie, a także instytucje publiczne.

Firma świadczy usługi doradztwa i analiz rynkowych, służy dostępem do technologii wspomagających podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych i prowadzi na ich rzecz badania kliniczne.

- Wspieramy naszych klientów w Polsce w każdym aspekcie ich działalności, w którym IQVIA działa globalnie – mówi Maciej Kuźmierkiewicz, General Manager, Poland & Baltics.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH