Ranking: młodych i bogatych ma także branża farmaceutyczna

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: money.pl/rynekaptek.pl   27-11-2017, 12:21

Ranking: młodych i bogatych ma także branża farmaceutyczna Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Magazyn „Wprost” opublikował ranking najbogatszych Polaków przed czterdziestką. W pierwszej dziesiątce zestawienia znaleźli się synowie Andrzeja Furmana, założyciela Aflofarmu.

Aby znaleźć się na liście 40 najbogatszych przed czterdziestką magazynu "Wprost", trzeba było mieć co najmniej 49 mln zł. To blisko o połowę więcej niż przed rokiem – czytamy na portalu money.pl.

Na czele rankingu znalazło się rodzeństwo Dominika i Sebastian Kulczykowie z majątkiem wycenianym na 15,3 mld zł.

Zaraz po nich, z majątkiem 3,4 mld zł, znalazł się 36-letni Piotr Szulczewski. To człowiek, o którym mówi się, że ma zatrzymać Amazona. Jego Wish, jest obecnie czwartym największym internetowym sklepem w skali świata – podaje portal.

W pierwszej dziesiątce zestawienia znaleźli się też Wojciech Furman i Tomasz Furman z majątkiem wartym 1,4 mld zł. Synowie Andrzeja Furmana, założyciela Aflofarmu – jednego z głównych producentów leków w kraju – do tej pory klasyfikowani byli we trzech. Najstarszy z braci - Jacek, przekroczył jednak czterdziestkę i nie łapie się do zestawienia młodych milionerów.

Co ciekawe, czterdziestkę najlepiej zarabiających Polaków przed czterdziestką zamyka znana specjalistka od fitnessu - 35-letnia Ewa Chodakowska. Trenerka zarabia nie tylko na książkach i filmach, ale prowadzi również sklep ze sprzętem do fitnessu, zdrową żywnością i suplementami.

Więcej: https://www.money.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH