REP z certyfikatem

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/rynekaptek.pl   02-12-2010, 11:12

REP z certyfikatem Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego (PTNT) we współpracy z firmą szkoleniową Niezależni Konsultanci Biznesu: Zbigniew Kowalski & Partnerzy rozpoczęło certyfikację przedstawicieli firm produkujących leki z zakresu hipertensjologii.

Głównym celem tego projektu jest poprawa poziomu wiedzy na temat jednostki chorobowej, ale także stworzenie szansy na profesjonalne porozumienie ze środowiskiem lekarzy specjalistów dla osób zajmujących się udzielaniem informacji o lekach.

Pierwszą firmą, która zdecydowała się certyfikować swoich konsultantów medycznych w zakresie wiedzy o nadciśnieniu tętniczym jest TEVA Polska.

Zajęcia prowadzą lekarze specjaliści. Grupa 16 słuchaczy pierwszej edycji kursu, po złożeniu egzaminu, stanie się grupą przedstawicieli firmy farmaceutycznej, certyfikowanych przez towarzystwo naukowe.

Zdaniem organizatorów szkoleń, przedstawiciel medyczny, by być pożytecznym dla lekarza, musi „rozumieć i szerzej spojrzeć na problem terapeutyczny, w którym stosuje się dany lek, skupić się również na korzyściach dla pacjentów”.
Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH