Rozwój branży farmaceutycznej na EEC

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: WOK/ rynekaptek.pl   24-04-2017, 11:11

Rozwój branży farmaceutycznej na EEC Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Strategie firm farmaceutycznych, ich współpraca z administracją oraz odpowiedzialność i wizerunek przemysłu farmaceutycznego - to niektóre zagadnienia jednej z sesji w ramach IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC, Katowice, 10-12 maja).

Do udziału w dyskusji o wybranych aspektach funkcjonowania przemysłu farmaceutycznego w Europie Centralnej zostali zaproszeni między innymi liderzy tej branży, przedstawiciele resortu zdrowia oraz rozwoju, eksperci rynku farmaceutycznego.

EEC 2017 to trzy dni debat, ponad 100 sesji tematycznych z udziałem 700 prelegentów i 8 tysięcy gości. Miejscem Kongresu będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe razem z halą Spodka w Katowicach.

Już tradycyjnie podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego - największej biznesowej imprezy w Europie Centralnej - nie zabraknie także sesji poświęconych różnym aspektom funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce i innych krajach.

Sesja „Rozwój branży farmaceutycznej w Europie Centralnej” odbędzie się 11 maja, w godz. 11.30-13.00.

Ramowa tematyka panelu:
• Biznes wrażliwy społecznie? Strategie firm, współpraca z administracją, odpowiedzialność i wizerunek
• Konkurencja pod presją polityki. Rola regulacji i finansowania systemów ochrony zdrowia
• Przemysł farmaceutyczny nośnikiem innowacji. Rola sektora badawczo-rozwojowego

EEC 2017 stwarza znakomitą okazję do kontynuowania dyskusji na niektóre tematy poruszone w trakcie niedawnego II Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC, Health Challenges Congress, Katowice, 9-11 marca br.), na którym obecni byli przedstawicieli niemal wszystkich środowisk związanych z szeroko rozumianą ochroną zdrowia. Odbyły się 52 sesje z udziałem ponad 300 prelegentów i ok. 2,5 tys. gości.

Więcej: http://www.eecpoland.eu/pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH