Salmex trafił na rynki Gwatemali i Salvadoru

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: ISMnews/ rynekaptek.pl   18-07-2017, 14:02

Salmex trafił na rynki Gwatemali i Salvadoru Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Agencia Farmacéutica Internacional z siedzibą w Gwatemali poinformowała o rejestracji leku Salmex, opracowanego przez Celon Pharma, na rynkach w Gwatemali oraz Salwadorze pod nazwą handlową Ventiflu Discus - informuje spółka.

Rejestracja nastąpiła za pośrednictwem partnera biznesowego na mocy zawartego porozumienia handlowego. Rejestracja leku otwiera drogę do komercjalizacji leku na nowych rynkach zamieszkałych przez ponad 22 mln mieszkańców.

Spółka podała, że rejestracja na wymienionych dodatkowych rynkach jest zgodna z wdrażaną polityką Celon Pharma w zakresie ekspansji zagranicznej. W maju br. Salmex został zarejestrowany w Kazachstanie.

Celon Pharma jest zintegrowaną firmą biofarmaceutyczną zajmującą się badaniami, rozwojem, wytwarzaniem oraz sprzedażą produktów farmaceutycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH