"To piękny, ale i wymagający zawód"

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: igryfino.pl/ rynekaptek.pl   29-09-2017, 12:25

"To piękny, ale i wymagający zawód" To wspaniały, piękny, dający ogromną satysfakcję, ale trudny i bardzo odpowiedzialny zawód - mówią farmaceuci

Lokalny portal igryfino.pl opisuje jedną z gryfickich aptek, która istnieje w tym samym miejscu od 1946 roku. Zmieniali się jej właściciele, ale nie etos pracy. "Najbardziej cenimy sobie sympatię naszych klientów" - mówią dwie farmaceutki, które od lat pracują w aptece.

Jedna z Pań pracuje w aptece od 36 lat, druga - od 20.

- To wspaniały, piękny, dający ogromną satysfakcję, ale trudny i bardzo odpowiedzialny zawód. Zawód wymagający stałego dokształcania się. Obecnie stale poszerzający się asortyment leków i suplementów wymaga nieustannej uwagi i wiedzy. Dzisiejszy pacjent to nie ten sprzed lat. Dostęp do internetu, literatura stwarzają mądrzejszego i bardziej wymagającego klienta – mówią.

Dodają: - Pielęgnujemy to, co apteka wypracowała przez lata. Najważniejsze jest dla nas dobro stojącego przed okienkiem pacjenta, który bardzo często na próżno w pustej portmonetce szuka pieniążka na lek. Staramy się o dobre zamienniki, radzimy i pomagamy. Największą zaś nagrodą jest dla nas zadowolenie i sympatia stojącego przed nami pacjenta. W naszej pracy potrzebna jest nie tylko wiedza i doświadczenie. Tu potrzebne jest i myślenie i serce.

Więcej: http://www.igryfino.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH