VI Forum Rynku Zdrowia: 22 debaty dzięki realizacji przez studio telewizyjne

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: WOK/ rynekaptek.pl   16-10-2020, 08:31

VI Forum Rynku Zdrowia: 22 debaty dzięki realizacji przez studio telewizyjne Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, tegoroczne Forum Rynku Zdrowia (19-20 października) odbędzie się w formule internetowej, bez udziału publiczności. Przebieg 22 debat będzie można śledzić dzięki realizacji przez studio telewizyjne.

Termin tegorocznego Forum - które w całości przeprowadzone zostanie w internetowej formule - skłania do prezentacji oraz omówienia rozwiązań mających prowadzić do poprawy funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej, także w szerokim kontekście pandemicznej rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy od kilku miesięcy.

Debaty, realizowane przez studio telewizyjne oraz w formie interaktywnego uczestnictwa online, dotyczyć będą zróżnicowanej tematyki, obejmującej politykę zdrowotną, organizację, finanse i zarządzanie, jak również terapie w wybranych dziedzinach medycyny.

Przebieg 22 debat, dzięki realizacji przez studio telewizyjne, wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić dzięki transmisjom w portalu rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl i na stronie forumrynkuzdrowia.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Do wielowątkowej dyskusji w ramach Forum Rynku Zdrowia od kilkunastu lat zapraszamy wszystkich zainteresowanych obecnym stanem oraz przyszłością systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Nowa, internetowa formuła pozwoli na utrzymanie dotychczasowego poziomu dyskusji, a uczestnictwo w forum możliwe będzie z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, bez żadnego ryzyka epidemicznego.

Wydarzenie każdego roku gromadziło ponad 1000 gości. Jednak jego tegoroczna edycja - ze względu na konieczność zachowania wymogów związanych z sytuacją epidemiczną - odbędzie się bez udziału publiczności.

Tradycyjnie już pierwszego dnia Forum (19 października 2020 r.) przyznane zostaną Portrety Polskiej Medycyny - coroczne wyróżnienia przyznawane przez redakcję magazynu i portalu Rynek Zdrowia. Wirtualny „Wieczór Portretów Polskiej Medycyny 2020” - tym razem, z oczywistych względów, bez udziału publiczności - transmitowany będzie na stronie forumrynkuzdrowia.pl, a retransmisję zamieścimy w portalu rynekzdrowia.pl.

Organizatorem Forum Rynku Zdrowia jest Grupa PTWP, wydawca między innymi magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl oraz rynekaptek.pl.

Pełny program Internetowego Forum Rynku Zdrowia i rejestracja na transmisje:
https://www.forumrynkuzdrowia.pl/2020/pl

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH