VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych: mamy zakres tematyczny

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: PTWP   01-04-2021, 17:03

VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych: mamy zakres tematyczny Juz niedlugo odbędzie się VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych (fot. PTWP)

Trwają przygotowania do VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC 2021). 14 i 15 czerwca br. wydarzenie odbędzie się w hybrydowej formule (stacjonarnie i online). 16 czerwca debaty przeprowadzone zostaną wyłącznie online.

Programy wielu sesji VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, z oczywistych powodów, uwzględniać będą zagadnienia dotyczące różnych aspektów pandemii COVID-19, a zarazem jej wpływu, między innymi na: system opieki zdrowotnej, w tym organizację i finansowanie świadczeń; rozwój nowych technologii medycznych; politykę społeczną oraz gospodarkę kraju.

Nie zmienia się jednak główna idea Kongresu, która – zgodnie z nazwą wydarzenia – obejmie kluczowe dla sektora medycznego wyzwania, zarówno terapeutyczne, stojące przed specjalistami w poszczególnych dziedzinach medycyny, jaki i organizacyjno-finansowe, którym sprostać muszą decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce i innych krajach.

Prace nad zakresem tematycznym
Trwają prace nad finalnym programem tegorocznej edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych.

Na program VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych złożą się sesje, debaty, wykłady i prezentacje w sześciu głównych blokach tematycznych:

• Polityka zdrowotna
• Finanse i zarządzanie
• Terapie
• Nowe technologie
• e-Zdrowie
• Edukacja

Wstępny zakres tematyczny HCC 2021, będący efektem prac Rady Programowej

Debaty stacjonarne i online
14 i 15 czerwca 2021 r. obędzie się ponad 30 sesji w hybrydowej formule (zarówno stacjonarnie – z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego – jak i online).

16 czerwca zaplanowane zostały debaty, wykłady, wywiady oraz prezentacje realizowane wyłącznie online.

Dzięki transmisjom online, wszystkie kongresowe debaty, wykłady i prezentacje dostępne będą zarówno na stronie internetowej wydarzenia hccongress.pl, jak i portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl i infodent24.pl.

Wydarzenia towarzyszące VI Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych:

• IV Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych
• IV Konkurs Zdrowy Samorząd
• III Konkurs Start-Up-Med
• Czwarta edycji Nagrody Animus Fortis (Mężny Duch)

Już wkrótce ruszy rejestracja na HCC 2021
Przypomnijmy, że od 14 maja do 14 lipca 2020 r. trwał V Kongres Wyzwań Zdrowotnych Online. To była wyjątkowa i rekordowa edycja HCC. W całości przeprowadzona została w internetowej formule. Odbyło się aż 60 zdalnych sesji z udziałem około 400 prelegentów. Kongresowe debaty śledziło w internecie ponad 3,6 tys. zarejestrowanych gości.

Organizatorem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest Grupa PTWP, wydawca m.‌in. magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl oraz rynekaptek.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH