Witaminy i dermokosmetyki z automatu vendingowego

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Cosmedica   24-03-2021, 14:46

Witaminy i dermokosmetyki z automatu vendingowego Sieć wprowadza automaty. Mozna w nich kupić maseczki, ale też witaminy (fot. Cosmedica)

Sieć Cosmedica uruchomiła w Warszawie automat vendingowy, w którym można kupić środki higieny, maseczki ochronne, płyny dezynfekujące, tampony, wodę utlenioną, płyn dezynfekcyjny, witaminy i dermokosmetyki.

Sieć Cosmedica uruchomiła w Warszawie automat vendingowy, umożliwiający zakup artykułów higienicznych i produktów pierwszej potrzeby poza godzinami otwarcia punktów drogerii.

Jak spółka uzasadnia nowy projekt?

"W ostatnim czasie coraz częściej podkreśla się wzrost generowany w kanale e-commerce, a  aktualna sytuacja gospodarcza powoduje, że marketerzy zastanawiają się nad przyszłością klasycznego retailu. Aby skutecznie konkurować z wygodą zakupów online, stacjonarne sklepy muszą zapewnić swoim klientom wartościowe doświadczenia odpowiadające ich potrzebom" - czytamy w komunikacie prasowym.

"Częstym wyzwaniem dla osób mieszkających w centrach dużych miast są szybkie, efektywne zakupy, najlepiej o każdej porze dnia i nocy, od ręki i bez kolejki. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, sieć Cosmedica zainwestowała w nowe technologie, umożliwiające automatyzację sprzedaży produktów pierwszej potrzeby" - dodano.

Automat pojawił się na warszawskim Tarchominie. Jest to pierwsza zrealizowana inwestycja tego typu sieci, jednak w planach jest uruchomienie kolejnych kilkunastu punktów w tym roku. 

Cosmedica automat 24/7 oferuje nie tylko środki higieny, ale również maseczki ochronne, płyny dezynfekujące, tampony, wodę utlenioną, płyn dezynfekcyjny, witaminy, jak i dermokosmetyki. 

- Nasi klienci nie chcą spędzać zbyt dużo czasu w zamkniętym pomieszczeniu sklepu. Rozwiązanie spotkało się z bardzo pozytywnymi ocenami mieszkańców. Chcemy umożliwić klientom zakupy w bezpieczny sposób, dostępne również po godzinach pracy naszego sklepu. Jest to szczególnie ważne teraz, w okresie pandemii – podkreśla Piotr Maciejewski, dyrektor marketingu w firmie Cosmedica.

Operatorem systemu vendingowego dla sieci Cosmedica jest VendoMED Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH