Zapisy na sprzedaż akcji Pelionu do 12 maja

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: sii.org.pl/ rynekaptek.pl   05-05-2017, 09:14

Zapisy na sprzedaż akcji Pelionu do 12 maja Korporacja Inwestycyjna Polskiej Farmacji ogłosiła 13 marca 2017 roku publiczne wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Pelion S.A.

Trwa wezwanie ogłoszone przez Korporację Inwestycyjną Polskiej Farmacji na akcje Pelion. Cena w wezwaniu wynosi 52,33 zł za jedną akcję i jest wyższa niż cena minimalna określona zgodnie z przepisami prawa.

Korporacja Inwestycyjna Polskiej Farmacji ogłosiła 13 marca 2017 roku publiczne wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Pelion S.A.

Wzywający, razem z założycielami Pelion - Jackiem Szwajcowskim i Zbigniewem Molendą, zamierza osiągnąć do 100% łącznej liczby akcji i głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki i traktuje nabycie akcji Pelion jako długoterminową inwestycję strategiczną.

W przypadku sukcesu Wezwania, tj. osiągnięcia przynajmniej progu 90% łącznej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, Wzywający planuje przeprowadzenie przymusowego wykupu akcji, a następnie wycofanie Pelion z obrotu na GPW.

Przyjmowanie zapisów na sprzedaż akcji spółki Pelion w ramach Wezwania rozpoczęło się w dniu 31 marca i kończy w dniu 12 maja 2017 roku.

Więcej: http://www.sii.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH